Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet
More about company »

FINANSŲ VADOVAS (-Ė)

Kaunas - UAB Emplonet

DARBO POBŪDIS:

  • Įmonių grupės finansų valdymo bei kontrolės strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Pavaldžių asmenų darbo organizavimas, tikslų iškėlimas ir įgyvendinimo kontrolė;
  • Grupei priklausančių įmonių finansinės veiklos monitoringas ir optimizavimas;
  • Tiesioginis bendravimas su investuotojais, bankais bei kitais finansų rinkos dalyviais;
  • Tiesioginis bendravimas su komercijos skyriumi;
  • Apyvartumo, pelningumo bei kaštų valdymo rodiklių analizė;
  • Biudžetų rengimas ir jų kontrolė;
  • Pasiūlymų teikimas tiesioginiam vadovui bei akcininkams;
  • Buhalterinės apskaitos ir analizės sistemų diegimo ir atnaujinimo organizavimas;
  • Tiesioginis pavaldumas įmonės generaliniam direktoriui;
  • Finansinių ataskaitų tinkamas parengimas ir pristatymas įmonės bei įmonės grupės vadovams.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (ekonomikos, finansų valdymo srityje);
  • Ne mažiau 3-5 metų darbo finansų valdymo srityje bei vadovavimo patirtis;
  • Panašaus darbo patirtis. Gamybinėje įmonėje – didelis privalumas;
  • Gebėjimas organizuoti savo ir komandos darbą, deleguoti užduotis bei užtikrinti jų vykdymą;
  • Rusų, anglų kalbos žinios;
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, atidumas, savarankiškumas, derybiniai įgūdžiai;
  • Orientacija į rezultatą, stiprus strateginis mąstymas, sugebėjimas pasiekti užsibrėžtą tikslą.

MES SIŪLOME:

  • Aukštą autonomiškumo lygmenį;
  • Darbą didelėje įmonėje;
  • Konkurencingą darbo užmokestį.

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris.

Mūsų klientas - viena didžiausių agroverslo bendrovių šalyje, aktyviai plečianti savo veiklą Baltijos šalyse.