Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ALTECHNA"
More about company »

Fizikas technologas (-ė)

Vilnius - UAB "ALTECHNA"

Darbo pobūdis

  • Optinių dangų projektų rengimas
  • Optinių dangų gamyboje vykstančių technologinių procesų kontrolė, tobulinimas
  • Dalyvavimas pardavimų - inžinerinių sprendimų priėmimo procesuose
  • Mechaninių detalių braižyba
  • Dalyvavimas RnD veiklose

Reikalavimai

  • Aukštasis fizikinis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas)
  • Anglų k. žinios (ne žemiau kaip B2 lygis)
  • Geri organizaciniai sugebėjimai, gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje
  • Darbas kompiuteriu: MS Office
  • Stipri motyvacija mokytis ir tobulėti
  • Gebėjimas dirbti Origin programa (privalumas)
  • Mokėjimas braižyti techninius brėžinius
kompiuterine programa (privalumas)
  • Patirtis (mokslinė, gamybinė) plonų sluoksnių fizikos srityje (privalumas)

Mes jums siūlome

  • Darbą sparčiai augančioje aukštųjų technologijų kompanijoje su aukščiausio lygio lazerių technologijomis
  • Jauną, draugišką ir ambicingą kolektyvą
  • Galimybę kelti kvalifikaciją ir siekti karjeros įmonės viduje
  • Sveikatos draudimą

UAB Altechna - aukštųjų technologijų kompanija, teikianti sprendimus mokslui ir pramonei fotonikos ir lazerinių tyrimų srityse.
Įmonės specializacija:
  • Lazerinių technologijų komponentų gamyba ir prekyba Lietuvos bei užsienio rinkose;
  • Metrologiniai tyrimai.

Altechna įmonių grupę sudaro UAB Altechna ir UAB Altechna Coatings.
Daugiau informacijos – www.altechna.com
Informacija apie UAB "ALTECHNA"
73
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Per Moller