Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas (-a)

3000-3900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Druskininkai, Alytus - Eglės sanatorija

Darbo pobūdis

Darbas su pacientais, atvykusiais reabilitacijai, ir tais, kurie atvyksta stiprinti savo sveikatą profilaktiškai;
Konsultacijų teikimas, norint pasiekti kuo efektyvesnių gydymo rezultatų, planų sudarymas, medikamentinio gydymo paskyrimas;
Papildomų procedūrų atlikimas.

Reikalavimai

Ieškome FMR gydytojo (-os), kuris (-i) turi galiojančią gydytojo licenciją, geba dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai, išmano LR teisės aktus, reglamentuojančius fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo veiklą bei pacientų teises ir pareigas ir nuoširdžiai nori padėti žmonės sustiprinti, palaikyti ir susigrąžinti sveikatą.

Mes Jums siūlome

Kelionės išlaidų kompensavimą arba apgyvendinimą;
Ambulatorinės reabilitacijos gydymo programą;
Specialią kainą darbuotojui ir jo svečiui apgyvendinimui sanatorijoje bei specialią kainą darbuotojui procedūroms;
Specialią kainą maitinimui;
Nemokamus apsilankymus baseinų ir pirčių zonose;
Ir kitas naudas.

Atlyginimas

3000-3900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ priedai už kintamas dalis bei skatinamieji priedai.

Remiantis paskutinių 3-jų mėnesių duomenimis vidutinis FMR gydytojo (-os) atlyginimas Druskininkuose buvo 4390 eur bruto.

Eglės sanatorija

„Eglės sanatorija" – tai dviejuose Lietuvos kurortuose – Birštone ir Druskininkuose – įsikūrusi, ilgametes gydymo ir reabilitacijos tradicijas puoselėjanti įstaiga. Šimtmečius kurortus garsinę natūralūs veiksniai (mineralinis vanduo ir gydomasis purvas) „Eglės sanatorijoje" derinami su šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia medicinine įranga. Tai sukuria puikias galimybes visapusiškai gydyti įvairius susirgimus bei stiprinti žmogaus organizmą.
„Eglės sanatorijos" stiprybė – natūralumu paremta gydymo metodika, penkiasdešimties metų patirtis, moderni medicininė įranga ir puikūs, čia dirbantys specialistai.
Šiuo metu mūsų komandoje dirba virš 700 darbuotojų.
See all ads of this company (11)
informacija apie Eglės sanatorija
1246 €
Vid. atlyginimas bruto
151
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 934 €
25% uždirba 934-1168 €
25% uždirba 1168-1421 €
25% uždirba nuo 1421 €