Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Lead Management LT“

Fleet service manager - Transporto remonto vadybininkas (-ė)

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Klaipėda - UAB „Lead Management LT“

Darbo pobūdis

JAV dirbančių vairuotojų koordinavimas gedimų atvėju (mobile road service) bei gebėjimas vairuotojams paaiškinti, kaip gedimus galima pašalinti pačiam;

Bendravimas su įmonės vairuotojais vilkikų bei puspriekabių remonto klausimais (in shop service);

Remonto koordinavimas vairuotojui grįžus į bazę;

Bendravimas su įmonės dispatcheriais ir jų informavimas vilkikų/priekabų gedimo atvėju, problemų sprendimas bet tolimesnis planavimas;

Gelbėjimo darbų organizavimas kelyje (Tow truck);

Vairuotojo koordinavimas eismo įvykio atvėju (informacijos surinkimas, technikos remontas);

Ataskaitų rengimas atlikus remonto darbus.

Reikalavimai darbuotojui

Anglų kalba - privaloma;
Rusų kalbos žinios - privalumas;
Techninis išsilavinimas - privalumas;
Patirtis sunkvežimių/automobilių/sunkiosios technikos remonto srityje - privalumas;
Neturinčius patirties - apmokome.

Darbo laikas:

14:00-24:00 Pirmadieniais - Penktadieniais

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Stalo futbolas Žaidimų konsolės

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas

Lead Management LT yra vienas iš kelių JAV isikūrusios logistikos kompanijos Cadence Premier Logistics padalinių. Lietuvoje įmonei dirba 23 žmonės, bendras įmonės darbuotojų skaičius viršija 400. JAV įsikūrusei įmonei priklauso daugiau nei 300 sunkvežimių. Lead Management LT suteikia galimybę dirbti JAV logistikos kompanijai iš Lietuvos.

Oficiali Cadence Premier Logistics svetainė:

Cadence Premier Logistics pristatymas:
informacija apie UAB „Lead Management LT“
1960 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.