Swedbank

Fondų administravimo specialistas (-ė)

1400-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Swedbank
Terminuota sutartis

Ar domiesi fondų bei taupymo administravimu?

Su mumis turėsi galimybę:

 • Administruoti taupymo bei investavimo sąskaitų sutartis.
 • Rengti išrašus bei dokumentus klientams ir/ar kitoms finansinėms institucijoms.
 • Registruoti pervedimus.
 • Dirbti su fondų vienetų administravimo sistema.
 • Administruoti užsakymų procesą, kuris apima tiek užsakymų gavimą, tiek pateikimą fondų vienetų administravimo sistemoje.


Tikimės, kad tu:

 • Turi aukštąjį išsilavinimą.
 • Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius (MS Word, Excel, PowerPoint it kt.).
 • Turi puikius anglų kalbos įgūdžius (žodžiu ir raštu).
 • Esi iniciatyvus (-i), atidus (-i) detalėms bei atsakingas (-a).
 • Turi labai gerus bendravimo įgūdžius bei pozityvų požiūrį.
 • Turi gebėjimą dirbti komandoje ir savarankiškai bei siekti komandinių ir asmeninių tikslų.


Organizacijoje tikime, kad žmonės yra mūsų didžiausia stiprybė. Mes dirbame kartu ir savo kasdieniame darbe vadovaujamės pagrindinėmis mūsų vertybėmis: atvirumu, paprastumu ir rūpestingumu. Kasdien kuriame pasitikėjimu, pagarba, atvirumu ir įsitraukimu pagrįstą kultūrą. Mes palaikome nuolatinį ugdymąsi ir skatiname Tave prisiimti lyderystę už savo paties karjeros kelią bei ieškoti iššūkių, kurie Tave įkvepia ir skatina tobulėti. Mes siūlome tvarią ir lanksčią darbo aplinką, kur dalijamės žiniomis ir dirbame kartu. Tu, kaip „Swedbank“ komandos narys, dalyvausi kintamo atlygio programoje, turėsi galimybę prisijungti prie „Swedbank“ pensijos darbuotojams programos, taip pat Tau bus suteiktas darbuotojų sveikatos draudimas ir kitos patrauklios papildomos naudos. Kartu mes dirbame ir kuriame gerovę, suteikdami teigiamą ir unikalią patirtį savo klientams.

Prisijunk prie mūsų komandos ir ...

tapki dalimi tarptautinės profesionalios komandos, įgyvendinančios iššūkių reikalaujančius projektus, didinančios klientų vertę ir „Swedbank“ konkurencinį pranašumą. Renata Šarko Purkevič, tavo būsima vadovė.

Laukiame tavo gyvenimo aprašymo iki 2022-06-05

Darbo užmokesčio dydžio intervalas šiai pozicijai Lietuvoje yra 1400 - 2100 EUR neatskaičius mokesčių. Daugiau skaityk čia!

„Swedbank“ nediskriminuoja dėl lyties, amžiaus, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, etninės tapatybės, religijos ar negalios – laukiami visi.

* * *

Atlyginimas

1400-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Swedbank

Swedbank

Klientų aptarnavimo tarnyba rūpinasi privačių ir verslo klientų aptarnavimu bei paslaugų teikimu įvairiais kanalais: klientų aptarnavimo padaliniuose, telefonu, interneto banku. Klientų aptarnavimo tarnybą sudaro klientų aptarnavimo centrai, Konsultacijų centras, Kanalų palaikymo departamentas bei Klientų duomenų valdymo padalinys.

„Swedbank“ yra bankas visiems. Čia mes kuriame savo darbo aplinką ir tradicijas: aktyviai skatiname darbuotojų įvairovę ir esame lyderiai lyčių lygybės skatinimo srityje. „Swedbank“ laukia visų kandidatų, nepaisant jų lyties, amžiaus, tautybės, neįgalumo ar įsitikinimų. Įsitikink – prisijunk prie mūsų!
Nori rasti daugiau „Swedbank“ darbo pasiūlymų? Apsilankyk
informacija apie Swedbank
2436 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
1624
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1500 €
25% uždirba 1500-1913 €
25% uždirba 1913-2900 €
25% uždirba nuo 2900 €