UAB „Baldų sistemos“

Laminavimo staklių operatorius - Formatinių staklių pjovėjas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Baldų sistemos“

Darbo pobūdis

LMDP, MDF plokštės pjovimas su formatinėm staklėm;
Laminavimas su Homag staklėmis;
Brėžinių skaitymas;
Baldinių detalių rūšiavimas;
Darbo vietos tvarkos palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis naudojant formatines stakles būtų privalumas;
Darbo supratimas, tvarkos palaikymas, punktualumas.

Įmonė siūlo

Draugišką kolektyvą, pastovų, ilgalaikį darbą;
Visas socialines garantijas;
Laiku mokamą atlyginimą. Nuo 1300 eur/mėn į rankas;
Priklauso nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

UAB "Baldų sistemos"

Mūsų specializacija - standartinių ir nestandartinių baldų gamyba. Gaminame originalius ir individualius baldus įmonėms ir privatiems klientams. Įgyvendiname net pačius sudėtingiausius projektinius sprendimus. Bendradarbiaujame su įvairių sričių specialistais, projektuotojais, dizaineriais, architektais, medžiagų tiekimo, apdirbimo bei transportavimo įmonėmis. Todėl mūsų įmonė gali Jums pasiūlyti ne tik visą baldų gamybos paslaugų paketą, bet ir gausybę įvairių baldų gamybos sprendimų.
Siūlome įvairias paslaugas badininkams: LMDP, MDF, FMDP plokščių pjovimą, briaunų laminavimą, dažymą, lakavimą, poliravimą. Taip pat pas mus galite užsakytį virtuvinius stalviršius, aliuminio dureles su stiklu, slenkančias sistemas, masyvo fasadus, fasadines dureles ir kitus medienos gaminius.
informacija apie UAB „Baldų sistemos“
1146 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.