Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Mantinga"
More about company »

FORMUOTOJA (-AS) - FASUOTOJA (-AS)

Marijampolė - UAB "Mantinga"

Darbo pobūdis

Darbas gamyboje.

Reikalavimai

Atsakingumas, pareigingumas, vidinė motyvacija.
Privalumas - panaši darbo patirtis.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas.

Kita informacija:
Jeigu esate energingas, iniciatyvus, siekiantis tobulėti, pilnas idėjų, vidinės motyvacijos ir norite įdomaus profesinio gyvenimo su iššūkiais - UAB "Mantinga" komandai Jūsų reikia! Prisijunkite!

Atlyginimas

Derybų klausimas

Didžiausia šaldytos duonos ir pyragėlių gamintoja Baltijos šalyse UAB MANTINGA plečia veiklą ir siūlo darbą!
Įmonėje vid. atlyginimas 695€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)