Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Signeda“

Fotografas (automobilių detalių fotografavimas)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Signeda“

Darbo pobūdis

  • autodetalių išpakavimas/supakavimas ir fotografavimas

Reikalavimai

  • pareigingumas, orientacija į gerą rezultatą, noras dirbti, gebėjimas pakelti 15-20 kg detalę;
  • dirbsite kartu su apmokytu kolega, todėl praktinės žinios nėra būtinos;
  • kai kurios detalės gali sverti 20 kg;

Mes jums siūlome

Darbas pilnu etatu. Neto atlyginimas nuo 700€.
Darbovietė konpensuoja kuro išlaidas kelionei į/iš darbo.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Signeda, UAB

UAB „Signeda“ – didmeninės ir mažmeninės prekybos kompanija, siūlanti platų automobilių dalių pasirinkimą. Įmonė 2008 m. atidarė vieną moderniausių ir didžiausių Rytų Europoje specializuotą kėbulo dalių logistikos centrą, turi parduotuvių tinklą visoje Lietuvoje.
įmonės svetainė:
informacija apie UAB „Signeda“
1861 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
132
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1258 €
25% uždirba 1258-1511 €
25% uždirba 1511-2328 €
25% uždirba nuo 2328 €