Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vilmers“

Fotografas (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Vilmers“

Darbo pobūdis

Baldų fotografavimas;
Interjerinių nuotraukų fotografavimas;
Nuotraukų duomenų bazės tvarkos palaikymas.

Reikalavimai

Puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu).
Būtina patirtis nuo 1 metų.
Atsakingumas, komunikabilumas, pastabumas, smulkmeniškumas.

Mes jums siūlome

Darbą tarptautinio kapitalo įmonėje;
Galimybes kryptingai tobulinti profesines žinias ir įgūdžius;
Darbo patirtį bei Jūsų kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Vilmers - minkštų baldų gamintojas, Skandinavijos bei Vakarų Europos rinkose įsitvirtinęs ir Europos interjero profesionalų linksniuojamas prekės ženklas. Daugiau nei 10 metų patirtis, išskirtinė baldų kokybė, naujausios dizaino tendencijos ir skandinaviškas požiūris į darbuotoją.
informacija apie UAB „Vilmers“
1522 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
418
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 903 €
25% uždirba 903-1289 €
25% uždirba 1289-1866 €
25% uždirba nuo 1866 €