UAB „HR Management“

Fototechnikos pardavimo konsultantas (-ė)

1100-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas, Jonava, Prienai - UAB „HR Management“

Darbo pobūdis

  • Foto - video technikos ir jos priedų pardavimas;
  • Klientų konsultavimas;
  • Darbas su kasos aparatu;
  • Pasiūlymų ruošimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Didelis noras dalintis fotografijos žiniomis;
  • Pozityvus požiūris į darbą;
  • Gebėjimas dirbti kolektyviai;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų ir rusų kalbų pagrindai;
  • Orientacija į darbo rezultatus.

  • Konkurencingą atlyginimą ir priedus priklausomai nuo pardavimų rezultatų;
  • Visas socialines garantijas ir stabilumą;
  • Galimybę realizuoti savo siekius ir idėjas;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Karjeros perspektyvas.

Atlyginimas

1100-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "HR MANAGEMENT" - personalo valdymo kompanija, vykdanti darbuotojų atrankas, darbuotojų vertinimus.

Mūsų klientė - UAB Fotoprekyba () - itin platų foto-video produktų asortimentą ir ypatingą dėmesį kliento poreikiams rodanti įmonė, į savo profesionalią komandą kviečia Foto technikos pardavimo konsultantą (-ę)