Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Innolink Staff Oy.
More about company »

Frezavimo staklių operatorius

1840-3200 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Suomija - Innolink Staff Oy.

Darbo pobūdis

Suomijos gamykloje reikalingi frezavimo staklių operatorius.
Darbo laikas: dirbama 40 val per savaitę, galima dirbti 50- 60 valandų.
Darbo vieta: Suomija.(Tampere, Helsinki, Turku)

Reikalavimai

CNC frezavimo staklių valdymas
Brėžinių skaitymas.
Anglų k. žinios (privalumas)

Mes jums siūlome

Nemokamą įdarbinimą Suomijos įmonėje;
Suteikiamos visos socialinės garantijos.
Drabužiais, batai ir kt.)
Atlyginimas nuo 11- 14 EUR/val
Geras darbo sąlygas ir draugiškas kolektyvas
Padeda apgyvendinti, paruošia visus reikalingus dokumentus, organizuoja atvykimą.

Atlyginimas

1840-3200 €/mėn. į rankas

„Innolink Staff“– paslaugas
teikianti Suomijos įmonė, kuri patikimai teikia
personalo atrankos paslaugas darbuotojams
ir įmonėms jau nuo 2009 m. Darbo ieškantiems asmenims siūlome jų patirtį ir išsilavinimą
atitinkančius įvairius darbus Suomijoje. Užtikriname, kad darbo paieškos procesas bus kuo
sklandesnis. Mūsų profesionalumo pagrindas
bėgant metams įgytas gebėjimas suprasti
žmogų ir išvystytas bendradarbiavimo tinklas.