Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Dovaina“

FREZUOTOJAS (-A)

900-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kaišiadorys, Jonava - UAB „Dovaina“

Darbo pobūdis

  • metalo frezavimo darbai universaliomis staklėmis;
  • metalo pusgaminių apdirbimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • ne mažesnė kaip 2 metų patirtis;
  • medžiagų (metalų, plastikų) savybių žinojimas;
  • metalo apdirbimo įrankių naudojimo įgūdžiai;
  • kruopštumas ir atidumas.

Privalumai:
  • gebėjimas skaityti brėžinius.

Įmonė siūlo

  • Transportavimą į/iš darbo;
  • Atlyginimo dydis priklausys nuo patirties ir profesionalumo;
  • Kasmetinis atlyginimo didinimas;
  • Visas socialines garantijas;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją, tobulėti.

Atlyginimas

900-1400 €/mėn. į rankas

UAB „Dovaina“ – viena svarbiausių veiklos sričių – nestandartinių gaminių, detalių, ruošinių ir konstrukcijų gamyba bei surinkimas.
Nauja ir moderni įranga bei profesionali komanda užtikrina aukštą metalo gaminių kokybę, leidžia maksimaliai greitai atlikti tiek vienetinius, tiek didelio tiražo užsakymus bei ilgalaikius projektus. Turimi gamybiniai resursai leidžia greitai atlikti užsakymus ir išlaikyti aukštus kokybės standartus.
Pagal individualius užsakymus projektuoja ir gamina įvairaus sudėtingumo nestandartinius gaminius, technologines linijas, transporterius, įvairių pramonės šakų įrenginius pritaikant pagal vietą ir paskirtį, automatizuojame gamybinius procesus.
informacija apie UAB „Dovaina“
2246 €
Vid. atlyginimas bruto
(47% didesnis už LT vidurkį)
100
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1575 €
25% uždirba 1575-2104 €
25% uždirba 2104-2683 €
25% uždirba nuo 2683 €