UAB „HR Management“

BACK - END programuotojas (-a)

Vilnius - UAB „HR Management“

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:

Specialistas bus atsakingas už sistemos komponentų, veikiančių Linux ir Windows operacinėse sistemose, integracinių sąsajų tarp sistemos komponentų ir išorinių įrenginių, mokėjimo sistemų, programinės įrangos vystymą ir palaikymą, turės siūlyti ir pritaikyti programinės įrangos patobulinimus, šalinti programinės įrangos klaidas, užtikrinti sklandų naudotojo ir sistemos komponentų sąsajos veikimą, dokumentuoti sukurtą arba patobulintą programinės įrangos funkcionalumą.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai kandidatui:

  • ne mažesnė kaip 2 metų Microsoft .NET Framework 4.5 ir C# 5 arba naujesnių
programavimo įrankių versijų naudojimo patirtis;
  • PostreSQL arba lygiavertės RDBVS žinios;
  • kandidatas į pareigybę turi gebėti dirbti komandoje, analitiškai mąstyti, savarankiškai
efektyviai organizuoti savo darbo laiką, skaityti techninę dokumentaciją, mokėti anglų kalbą, laiku ir
kokybiškai atlikti keliamas užduotis.
Privalumai:
  • mokėti programuoti naudojant DoJo ir/arba Angular ir/arba React naudotojo sąsajos
programavimo platformas (Framework - angl.)
  • .NET Core Linux OS aplinkoje patirtis;
  • turėti HTML, CSS, JavaScript, Apache aplikacijų serverio žinių;
  • Linux RedHat šeimos ir Microsoft Windows operacinių sistemų naudojimo ir
administravimo patirtis;
  • cloud projektų (SaaS, PaaS, IaaS) vystymo patirtis naudojant Azure, AWS, GCP arba lygiaverčių tiekėjų paslaugas.

Įmonė siūlo

Įmonė siūlo:

  • įdomų ir atsakingą darbą profesionaliame kolektyve;
  • geras darbo sąlygas;
  • 4500 Eur - 6500 Eur atlyginimą prieš mokesčius, derybų klausimas;
  • tobulėjimo ir saviraiškos galimybes.

UAB "HR MANAGEMENT" - personalo valdymo kompanija, vykdanti darbuotojų atrankas, darbuotojų vertinimus.

Mūsų klientė - danų ir lietuvių kapitalo įmonė, kurianti bei diegianti automobilių parkavimo sistemas, paremtas valstybinių numerių atpažinimo algoritmais, viena iš regiono lyderių savo srityje, aktyviai besiplečianti Europos Sąjungos, JAV ir kitose rinkose, šiuo metu darbui Vilniuje ieško BACK - END programuotojo (-os).

Kontaktinis asmuo: Daiva Siniuvienė