Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ACME įmonių grupė
More about company »

FRONTALINIO KRAUTUVO OPERATORIUS

Kaunas - ACME įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • produkcijos (žvirgždas, skalda, smėlis) krovimo frontaliniu krautuvu darbų atlikimas
  • krautuvo veikimo bei tinkamo naudojimo užtikrinimas
  • techninių trikdžių šalinimas

Reikalavimai

  • darbo su frontaliniu krautuvu patirtis ne mažiau nei 2 metai
  • galimybė dirbti dieninėje (7.00-15.00) ir vakarinėje (15.00-23.00) pamainose
  • vairuotojo pažymėjimas, automobilis (darbo vieta 12 km atstumu nuo Kauno miesto)
  • sąžiningumas ir atsakingumas

Mes jums siūlome

  • darbą stabilioje įmonėje, priklausančioje augančiai įmonių grupei
  • nuolatinę (ne sezoninę) darbo sutartį
  • finansines motyvavimo priemones už kokybiškai atliekamas papildomas ir neplanuotas užduotis
  • visas socialines garantijas

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Drąseikių Karjeras” užsiima arčiausiai Kauno esančio Drąseikių žvyro karjero eksploatavimu. Bendrovė modernia įranga išgauna smėlį ir žvyrą, kurį perdirba į skirtingas medžiagas - įvairių frakcijų, plautą ir neplautą: smėlį, žvyrą, žvirgždą, skaldą, atsijas, akmenis ir mišinius. Visa produkcija sertifikuota, turi atitikties deklaracijas bei atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Produkcija tiekiama: betono ir gelžbetonio centrams, kelių tiesimui, pramoninių ir individualių namų statyboms.

UAB „ACME Grupė“ – tai technologinius sprendimus bei produktus kurianti, gaminanti ir platinanti lietuviško kapitalo įmonių grupė, įkurta 1993 m. „ACME Grupė“ vienija įmones: „ACME Europe“, „ACC Distribution“, „AVAD Baltic“, „ACME Film“, „Servisa ICT“, „Audis“, „Agropro“, „Drąseikių karjeras“ ir kitas. Grupei priklausančios įmonės užsiima elektronikos ir buitinių prietaisų gamyba, platinimu bei remontu, taip pat filmų platinimu ir nišinių produktų gamyba. Grupę“ sudaro 30 įmonių Lietuvoje ir užsienio šalyse, dirba virš 530 darbuotojų.