You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Laika Logistics“

FTL krovinių gabenimo vadybininkas

1500-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Laika Logistics“

Darbo pobūdis

Turi patirties pilnų krovinių gabenime tarptautiniais maršrutais, esi aktyvus, nebijantis iššūkių, motyvuotas profesionalas? Plečiame veiklą, tad laukiame Tavęs "Laika Logistics" šeimoje.

Tavo darbo užduotys:

Pilnų krovinių gabenimo kainų greitas skaičiavimas;
Pilnų krovinių pervežimų organizavimas ir priežiūra;
Projektinių pervežimų organizavimas ir priežiūra;
Naujų vežėjų paieška, derybos, problemų sprendimas;
Pervežimo dokumentacijos administravimas, sutarčių su vežėjais sudarymas;
Optimalaus pervežimo maršruto planavimas ir skaičiavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Tu:

Turi aukštąjį ar aukštesnįjį išsilavinimą;
Turi bent 2 metus panašaus darbo patirties, NVS šalys - privalumas;
Gerai moki anglų ir rusų kalbas;
Orientuojasi pervežimų kainose, turi sukaupęs patikimų vežėjų ratą;
Gebi operatyviai spręsti problemas, esi stipriai orientuotas į rezultatą.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas
Mes siūlome:

Motyvuojantį laiku mokamą atlygį ir priedus, priklausančius nuo rezultatų;
Sveikatos draudimą;
Įdomų darbą augančioje, ambicingoje įmonėje;
Karjeros perspektyvas, vidinius bei išorinius mokymus bei renginius;
Draugišką darbo aplinką tikrų profesionalų komandoje.

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. į rankas
Konkretus atlyginimas priklausys nuo Jūsų kompetencijų bei patirties.

Sėkmingai dirbdami pervežimų rinkoje jau 14 metų, užsirekomendavome kaip patikimas vežėjas ir muitinės sandėlio operatorius. Pagrindinė įmonės veikla – dalinių ir pilnų krovinių gabenimas autotransportu, multimodaliniai pervežimai, sandėlio paslaugos. Apdraudžiame krovinius, sutvarkome visus muitinės formalumus.
„Laika Logistics“ investuoja į mokymus, procesų automatizavimą, tyrimus ir paslaugų kokybę. Mes nuolat tobulėjame, kad mūsų klientai taptų dar laimingesni, o darbuotojai ir partneriai - sėkmingesni. Įmonės veikla grindžiama tokiomis vertybėmis kaip komandinis darbas, atsakomybė, rezultatyvumas, pagarba kolegoms, klientams bei vežėjams.
Mūsų komanda – patyrę, ambicingi, draugiški, savo darbą mylintys profesionalai.
informacija apie UAB „Laika Logistics“
2200 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
35
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2021 m.