Avia Solutions Group PLC

Full-Stack PHP programuotojas (-a)

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Avia Solutions Group PLC
Siūlome darbą holdingo bendrovės IT departamento CRM skyriuje. IT departamentas veikia kaip paslaugų tiekėjas dukterinėms įmonėms, teikiančiame kokybiškas paslaugas su SLA įsipareigojimais, naudojant nuosavą aukšto patikimumo virtualizuotą infrastruktūrą, brandžią ServiceDesk sistemą, grįstą ITIL procesais. Viena iš departamento teikiamų paslaugų yra CRM sistema, kurios paskirtis vieningos kontaktų duomenų bazės bei pardavimo procesų valdymas visos grupės mąstu.
Prie savo komandos kviečiame prisijungti programuotoją, kuris bus atsakingas už CRM produkto funkcionalumo vystymą. Technologijos/įrankiai su kuriomis teks dirbti: PHP 7+, Laravel, MS SQL, jQuery, GIT, TeamCity.

Darbo pobūdis:
●CRM sistemos naujo funkcionalumo kūrimas;
●esamo funkcionalumo priežiūra, vystymas ir klaidų taisymas;
●nuolatinis veiklos procesų tobulinimas, automatizavimas;
●darbas vadovaujantis Agile vertybėmis.

Reikalavimai:
●labai geros OOP žinios;
●patirtis dirbant su PHP ir SQL (MS SQL arba MySQL);
●patirtis dirbant su Laravel framework;
●patirtis su Javascript, jQuery, HTML, CSS;
●bazinės kodo versijavimo žinios (GIT).

Privalumai:
●patirtis vystant tokias sistemas kaip: CRM, ERP, CMS ir pan.;
●sistemų integravimo per WEB API patirtis;
●kodo ir duomenų optimizavimo greitaveikai patirtis (cache’avimas, MySQL optimizavimas ir pan.);
●požiūris į iššūkius, kaip į galimybę išmokti kažką naujo.

Įmonė siūlo:
●darbą profesionalioje komandoje tarptautinėje aviacijos įmonių grupėje;
●galimybę susipažinti su naujausiomis technologijomis ir IT sprendimais;
●galimybę tobulėti profesinėje srityje;
●asmeninės iniciatyvos laisvę;
●darbuotojo gerovės paketą.

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Avia Solutions Group“ – didžiausia aviacijos paslaugų grupė Vidurio ir Rytų Europoje, valdanti beveik 100 biurų ir paslaugų centrus visame pasaulyje. Grupės būstinėje bei daugybėje kitų padalinių Europoje ir Azijoje dirba daugiau nei 7000 aviacijos ir kitų sričių specialistų, kurie aptarnauja virš 2000 klientų 5 kontinentuose.

Grupės įmonės teikia įvairaus pobūdžio su aviacija susijusius sprendimus ir paslaugas: orlaivių techninio aptarnavimo, pilotų, techninės priežiūros specialistų ir orlaivių palydovų mokymų, aviacijos personalo paieškos ir valdymo, antžeminio aptarnavimo, kuro tiekimo, IT sprendimų, oro uostų valdymo, užsakomųjų bei krovininių skrydžių, orlaivių nuomos, turizmo ir apgyvendinimo srityse.

Visada svajojote apie darbą aviacijoje, o gal norite sužinoti daugiau apie šią iššūkių kupiną pasaulinę industriją?

Apsilankykite mūsų karjeros portale ir sužinokite daugiau apie karjeros galimybes ir ką veikiame aviacijos pasaulyje: