Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB BALTO print
More about company »

FULL STACK PHP PROGRAMUOTOJAS (-A) Vilnius

1500-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB BALTO print

Darbo pobūdis

Didžiausio lietuviško elektroninio knygyno Knygos.lt vystymas, naujo funkcionalumo kūrimas ir esamo tobulinimas, susijusių vidinių sistemų kūrimas ir vystymas.

Reikalavimai

Būtų puiku, jei Tu:

turi ne mažesnę kaip 3 metų panašaus darbo patirtį;
turi daug PHP programavimo patirties;
turi patirties dirbant su Symfony;
puikiai išmanai back-end ir front-end technologijas;
turi patirties ir moki dirbti su JavaScript, CSS, MySQL;
turi patirties su elektroninės komercijos projektais.

Tavo privalumai:

lavinaisi technologijų srityje, o ypač el. prekyboje;
esi iniciatyvus, kūrybiškas, savarankiškas ir orientuotas į rezultatą;
esi kruopštus ir sieki kokybiško rezultato;
žinai Agile metodologijas bei komandinio darbo Scrum patirtis.

Mes jums siūlome

Darbą profesionalioje ir draugiškoje komandoje;
saviraiškos galimybes įgyvendinant projektus;
modernus, strategiškai patogioje vietoje esantis biuras, naujausias darbo priemonės;
mokymai, sertifikatai, komandiruotės kvalifikacijai kelti - darbdavio sąskaita;
patirtį kuriant sudėtingus, naujoviškus, didelius ir įdomius projektus;
gerą atlyginimą ir geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

1500-3000 €/mėn. į rankas

Didžiausią e. parduotuvę „Knygos.lt“ valdanti bendrovė „BALTO trader“ yra BALTO įmonių grupės dalis. „BALTO trader“ plėtoja e. komercijos, sandėliavimo sistemų projektus, spaudos efektyvumo sistemas, ji taip pat valdo ZOOMBOOK - asmeninių fotoknygų verslą Baltijos šalyse.
informacija apie UAB BALTO print
1441 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
235
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 952 €
25% uždirba 952-1241 €
25% uždirba 1241-1722 €
25% uždirba nuo 1722 €