Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Expertus LT"
More about company »

FULL – STACK PROGRAMUOTOJAS

Vilnius - UAB "Expertus LT"

Darbo pobūdis

Domina darbas su įdomiais projektais? Norite, kad Jus suptų profesionali ir draugiška komanda?
Šis pasiūlymas Jums!
Skandinaviško mentaliteto įmonė, dešimtmetį sėkmingai veikianti Skandinavijos rinkose ieško Full-stack programuotojų.
  • Darbas su įdomiais tarptautiniais projektais;
  • Komandinis darbas su backend programuotojais, dizaineriais, testuotojais, scrum masteriais, produkto vadovais;
  • Galimybė prisidėti prie sistemų architektūros kūrimo;
  • Bendravimas su klientais.

Reikalavimai

  • Puiki anglų kalba raštu ir žodžiu (ne žemesnis nei B2 lygis);
  • Programų išmanymas: .NET, C#, JS frameworks, TypeScript;
  • Darbo patirtis (ne mažesnė nei 2 m.);
  • Motyvacija augti ir tobulėti;
  • Komandinio darbo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Daugiau informacijos:

tel.: Konfidencialumą garantuojame.Informuosime tik tinkamus kandidatus.

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą įmonei UAB Expertus LT, Jūs sutinkate, jog naudosime Jūsų asmens duomenis personalo atrankos tikslais. Daugiau informacijos:

UAB Expertus LT klientas – Įmonė, galinti pasiūlyti puikius IT sprendimus ir išspręsti iškilusias problemas bet kurioje verslo srityje
Plačiau apie įmonę: frontit.dk