Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

FULL STACK WEB PROGRAMUOTOJAS (-a) (#8328680)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • back – end servisų kūrimas ir palaikymas naudojant Php kalbą;
  • back – end aplinkos kūrimas vartotojo konfigūracijai;
  • front – end aplinkos vartotojo sąsajos kūrimas;
  • bendravimas su klientais.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas informatikos arba programų sistemų inžinerijos srityje;
  • programavimo patirtis su Php, MySql, Yii / Yii2.0;
  • Front-end – jQuery, HTML / CSS, HTML5 canvas, SVG, AJAX technologijų išmanymas;
  • gerų UI / UX praktikų išmanymas;
  • web aplikacijų kūrimo patirtis.

Mes jums siūlome

  • darbą profesionalioje ir perspektyvioje įmonėje;
  • darbą draugiškame kolektyve;
  • visas socialines garantijas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Personalo konsultacijų grupė"

Personalo konsultacijų grupė - personalo paieškos ir atrankos profesionalai, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų ekspertų komanda turi patirties skirtingose verslo srityse, todėl esame orientuoti į tikslų ir greitą paslaugos išpildymą.

Mūsų klientė – inžinerinių sprendimų kompanija, kuri specializuojasi elektros energetikos infrastruktūros bei pramonės automatikos srityse, prie savo komandos kviečia prisijungti Full stack web programuotoją.