Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "People Link"
More about company »

FUNDRAISER'IS - IEŠKANTIEMS PRASMĖS

Vilnius - UAB "People Link"

ŠI POZICIJA TAU, JEI:

  • jauti, kad iš savo darbo nori ne tik augimo ar perspektyvų sau, bet ir Lietuvai;
  • Tau svarbu būti didelės profesionalios tarptautinės organizacijos dalimi, kurios tikslai paremti vertybėmis, o ne pelnu;
  • nori dirbti komandoje, kuri ne tik tiki, kad gali, tačiau iš tiesų išjudina kalnus;
  • turi stiprias pardavimo kompetencijas bei patirtį ir gali savarankiškai dirbti.

DARBO POBŪDIS:

  • paramos pritraukimas iš verslo įmonių visoje Lietuvoje: „šalti“ kontaktai, lankymasis, pristatymas, kontakto palaikymas bei nuolatinis vystymas;
  • komunikacija ir dalinimasis patirtimi su kolegomis - paramos pritraukėjais, atsakingais už lėšų pritraukimą iš kitų kanalų (viešasis sektorius, individualūs aukotojai ir kt.) bei kitų šalių (organizacija tarptautinė, todėl vadovaujamasi standartais bei keičiamasi gerosiomis praktikomis tarptautiniu lygiu).

POZICIJOS TIKSLAI: organizacijos klientas yra vaikas. Visos pastangos ir veiksmai yra nukreipti į jo poreikių užtikrinimą. Todėl formuluojami lėšų pritraukimo tikslai labai konkretūs ir ambicingi.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • bazinis atlyginimas+ skatinimas pasiekus tikslus (susisiekite ir pasakysime skaičius);
  • sveikatos draudimas;
  • draugiška, profesionali komanda.

REIKALAVIMAI:
  • pardavimų verslui patirtis;
  • puiki anglų kalba;
  • savarankiškumas, pozityvumas bei motyvacija.

SOS Vaikų Kaimai - yra tarptautinė organizacija, besirūpinanti sunkiose šeimose bei be tėvų globos augančiais vaikais. Organizacijos darbo metodai ir palaikymo sistema yra itin profesionali ir kompleksiška: SOS Mama, SOS Teta, socialiniai darbuotojai, atvejo vadybininkai... Visi dirba tam, kad užtikrinti, jog visuomenės pakraštėse atsidūrę vaikai taptų jos dalimi. Pasiekimai kalba už save.