Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Simplika"
More about company »

FUNKCINIS TESTUOTOJAS (-A) (TERMINUOTAS PROJEKTAS 1 MĖN SU GALIMYBE TĘSTI)

Vilnius - UAB "Simplika"

Darbo pobūdis

  • Įmonės kuriamų ir gaminamų prietaisų testavimas pagal duotą instrukciją;
  • Rodmenų registravimas į dokumentinę formą;
  • Prietaisų surinkimas, išrinkimas pagal instrukciją;
  • Prietaisų apžiūra.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštesnysis išsilavinimas (gali būti studentas);
  • Kruopštumas, atidumas;
  • Darbštumas;
  • Sąžiningumas, atsakingumas;
  • Gebėjimas savarankiškai atlikti užduotį.

Mes jums siūlome

  • Pradėti darbą nuo vasario 1 dienos.
  • Darbą, dieninėje pamainoje (darbo laikas pirmadienį - penktadienį 07:00 val. - 16:00 val.);
  • Apmokymus, būtinus einamoms pareigoms atlikti;
  • Įdomų darbą bei naują patirtį.

Darbo vieta - Moksininkų g., Vilniuje.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų klientė - medicinos įrangos gamintoja darbui Vilniuje ieško: funkcinio testuotojo (-os).