Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Vilniaus gelžbetoninių konstrukcijų gamykla Nr. 3"
More about company »

g/b konstrukciju formuotojas

700–800 Eur
Vilnius - AB "Vilniaus gelžbetoninių konstrukcijų gamykla Nr. 3"

Darbo pobūdis

Gelžbetonio konstrukcijų gamyba
Darbas vieną pamainą
Darbo vieta : Šaltupio g.3 Vilnius

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis
Neturinčius patirties , mokome darbo vietoje

Atlyginimas

700–800 Eur atskaičiavus mokesčius

AB Vilniaus GKG-3" viena didžiausių įmonių Lietuvoje gaminanti statybines konstrukcijas.Įmonė gamina gelžbetonines ir betonines konstrucijas pramoniniams ,daugiaaukščiams gyvenamiesiems ir individualiems pastatams. Taip pat nestandartines konstrukcijas pagal individualius užsakymus.
Informacija apie AB "Vilniaus gelžbetoninių konstrukcijų gamykla Nr. 3"
995 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
264
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vladimiras Žuravliovas