Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „POLIPROJEKTAS“

Gaisrinės saugos projektuotojas (-a)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „POLIPROJEKTAS“

Darbo pobūdis

  • Gaisrinių inžinerinių sistemų projektavimas;
  • Techninės dokumentacijos ruošimas;
  • Projektinių sprendimų derinimas su valstybės institucijomis ir suinteresuotais asmenimis.

Reikalavimai

Norite prisidėti prie šiuolaikinės ir patikimos gaisrinės saugos projektuotojų komandos?
Jeigu taip, mes tikimės, kad jūs:
  • Turite techninį išsilavinimą;
  • Puikiai išmanote AutoCAD programą;
  • Gebate kalbėti ir rašyti anglų kalba;
  • Turite analitinį mąstymą ir norite dirbti kartu su motyvuotais, savo darbą išmanančiais projektuotojais;
  • Jūsų patirtis inžinerinių sistemų projektavime būtų labai vertinama.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje įmonėje;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus;
  • Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijos.

Gaisrinės saugos inžinerijos lyderiai Lietuvoje ieško naujų komandos narių
informacija apie UAB „POLIPROJEKTAS“
1397 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.