Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Fortune IT"
More about company »

Galvų medžioklės agentūros praktikantas (-ė)

Vilnius - UAB "Fortune IT"

Darbo pobūdis

Nori pamatyti, kaip veiksmas vyksta agentūroje su specialistų ir profesionalų paieška, atrankomis ir galvų medžiokle kitoms įmonėms? Sieji savo ateitį su HR? Tada pakalbėkime. Dirbsi su duomenų bazėmis, socialiniais tinklais, bendrausi su daug įvairaus rango ir patirčių žmonių, išsakysi savo įžvalgas, siūlysi ir įgyvendinsi sprendimus.

Reikalavimai

Noras sieti save su HR, atrankomis, galvų medžiokle. Panašaus profilio (gali būti ir verslo vadybos, administravimo) studijos. Loginis mąstymas, komunikabilumas.
P.s.. Praktikai priimtume studentą (ę) tik pagal trišalę praktikos sutartį su mokymosi institucija.

Mes jums siūlome

Galimybę išmokti daugiau ir pasisemti praktinės HR patirties.
Galimybę suprasti verslo veikimo principus, skirtingų įmonių struktūras, darbuotojų atsakomybes;
Draugišką ir didelę patirtį turinčią komandą.
Patogią ofiso lokaciją Vilniaus centre.

Verslo, vadovų, pardavimų ir marketingo konsultacijų, personalo atrankos, galvų medžioklės agentūra, subūrusi didelę patirtį rinkoje turinčius pardavimo, marketingo ir komunikacijos profesionalus. Daugiau informacijos: www.VoodooSales.lt