Gi Group Lithuania

Gaminių atrinkimas sandėlyje

500-600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Gi Group Lithuania

Darbo pobūdis

  • gaminių atrinkimas sandėlyje;
  • informacijos suvedimas į vidines duomenų bazes;
  • gaminių išdavimas į gamybą.

Reikalavimai

  • kompiuteriniai įgūdžiai;
  • gebėjimas atsakingai atlikti užduotis;
  • galimybė dirbti pamainomis

Mes Jums siūlome

  • įgyti vertingos patirties didelėje ir stabilioje tarptautinėje įmonėje;
  • pastovų ir ilgalaikį darbą;
  • visus reikalingus apmokymus darbo vietoje.

Atlyginimas

500-600 €/mėn. į rankas

Mūsų klientai - Kitron įmonė, teikianti elektronikos gamybos paslaugas, suteikianti galimybę susipažinti su naujausiais techniniais sprendimais ir technologijomis, bei įgyti vertingos patirties dirbant kartu su profesionalių darbuotojų komanda.

UAB Kitron Kaune dirba apie 850 darbuotojų. Yra perspektyvi ir nuolat auganti įmonė, daug investuojanti į gamybos procesų tobulinimą bei darbuotojų ugdymą.

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalyse.

Kontaktas pasiteiravimui: Ingrida,