Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Gaminių surinkėjas (-a)

700-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Instaride“

Darbo pobūdis

Gaminių surinkimas\ testavimas;
Teisingai priskirti papildomai komplektuojamus elementus;
Gaminių pakavimas į kartonines pakuotes;
Įvairūs lengvi krovos darbai;
Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.
Atlikti kitas vadovo paskirtas užduotis

Reikalavimai

Brėžinių supratimas, skaitymas;
Mokėjimas dirbti rankiniais ir elektriniais surinkimo įrankiais
Darbštumas;
Organizuotumas;
Atsakingas požiūris į darbą.

Mes jums siūlome

Darbui reikalingas priemonėmis bei asmenines apsaugos priemones (darbo rūbai, avalynė ir kt.).
Geras darbo sąlygas,
Įdomų ir ilgalaikį darbą su sporto įrangos gamyba
Draugišką, jaunatvišką kolektyvą;

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas
Nuo darbo rezultatų priklausansys bonusai
CVB client

UAB „Instaride“

Jaunatviška ir įdomioje sferoje dirbanti įmonė, specializuojanti inovatyvių produktų gamyboje panaudojant našiausias robotizuotas sistemas.