Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „GLASS LT“

GAMYBOS OPERATORIUS (-Ė) (NAUJA PAMAINA)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Alytus, Lazdijai, Prienai - UAB „GLASS LT“

Darbo pobūdis

  • Darbas prie stiklo paketų gamybinės linijos (darbas stovimas);
  • Įrengimų valdymas ir priežiūra;
  • Žaliavos ir gaminamos produkcijos kokybės kontrolė;
  • Darbas naudojant LEAN sistemos metodus;
  • Darbas organizuojamas dviem pamainomis, slenkančiu darbo grafiku ( 2 naktinės, 2 dieninės ir 4 laisvos).

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis prie gamybinės linijos nėra būtina, bet būtų privalumas. Darbuotojus be patirties apmokome vietoje;
  • Greita orientacija ir darbo tempas;
  • Atsakingumas ir pareigingumas;
  • Orientacija į rezultatą, noras tobulėti.

  • Darbą sėkmingoje, stabilioje ir profesionalumą vertinančioje gamybinėje įmonėje;
  • Vidutinį atlygį nuo 1000 EUR iki 1350 EUR „į rankas“ (pagal paskutinių metų šios pozicijos vidurkį), kuris priklauso nuo pagaminto produkcijos kiekio, kokybės bei kompetencijos;
  • Atlyginimą, mokamą kartą per savaitę;
  • Visas darbui reikalingas priemones, kokybiškus darbo drabužius bei komfortišką darbo/poilsio aplinką;
  • Šviežius vaisius kiekvieną savaitę;
  • Kavą, arbatą bei užkandžius už simbolinę kainą;
  • Papildomas motyvacines naudas darbuotojams ir jų vaikams svarbių asmeninių švenčių metu.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
+ priedai

GLASS LT yra šiuolaikiška, sėkmingai veiklą Alytuje vykdanti ir sparčiai auganti lietuviško kapitalo įmonė įkurta 1998 m. Įmonės pagrindinė veikla – stiklo paketų gamyba. Šiuo metu bendrovėje dirba daugiau kaip 240 darbuotojų, kurių kvalifikacija ir patirtis leidžia gaminti unikalius gaminius, pritaikytus kiekvieno kliento poreikiams.
informacija apie UAB „GLASS LT“
2454 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
246
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1844 €
25% uždirba 1844-2135 €
25% uždirba 2135-2548 €
25% uždirba nuo 2548 €