Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Littelfuse"
More about company »

GAMYBINIO CECHO MEISTRAS (-Ė)

Kaunas - UAB "Littelfuse"

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome gamybinio cecho meistro (-ės), kuris (-i) bus atsakingas (-a) už cecho (-ų) veiklos darbų organizavimą, gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimą, gamybos planų rengimą bei jų įvykdymo užtikrinimą.

Apie darbą:
  • Cecho veiklos organizavimas, gamybos planų rengimas bei jų įvykdymo kontrolė
  • Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas pagal galiojančius reikalavimus
  • Žmogiškųjų išteklių poreikio planavimas, jų saugos ir sveikatos užtikrinimas
  • Pavaldžių darbuotojų veiklos koordinavimas
  • Nuolatinis veiklos tobulinimas naudojant LEAN metodus

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Vadovavimo patirtis
  • Geri darbo įgūdžiai MS Office programomis
  • Atsakingumas, komandinio darbo įgūdžiai, noras tobulėti

Privalumai:
  • Darbo gamybos įmonėje patirtis
  • Lean metodų išmanymas

Mes jums siūlome

  • Galimybę dirbti įdomioje ir pilnoje iššūkių industrijoje
  • Profesinio tobulėjimo galimybes

Littelfuse buvo įkurta 1927m. Iš mažos kompanijos, gaminančios tik vieną produktą, Littelfuse tapo elektros grandinių apsaugos produktų ir sprendimų pasauline lydere ir šiuo metu turi jau daugiau nei 10 000 darbuotojų 30 ofisų visame pasaulyje.
Lietuvoje mes turime daugiau nei 750 darbuotojų ir kuriame bei gaminame produktus bei technologijas garsiausiems pasaulio automobilių gamintojams. Kasmet vykdome bent po keletą naujų produktų kūrimo projektų, kurių dauguma tampa serijinėmis automobilio detalėmis. Šiandien Kaune gaminami produktai yra: saulės davikliai, vairo mygtukai, diržo sagties davikliai, vandens davikliai dyzelino sistemoms, nuolatinės srovės reguliatoriai, telefonų linijos adapteriai, apsukų davikliai, padėties davikliai, laidų pynės.

Mūsų gaminiai siunčiami į naujų automobilių surinkimo linijas 5 kontinentuose: Europoje, Azijoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Australijoje, tokiems automobilių gamintojams kaip BMW, DAIMLER (MERCEDES), VOLVO, OPEL, GENERAL MOTORS, PEUGEOT, CITROEN, MASERATI ir kt.
Įmonėje vid. atlyginimas 973€
20% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)