Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SALDOGA"
More about company »

GAMYBINIO INVENTORIAUS PLOVĖJAI

600–750 Eur
Kaunas, Prienai, Kazlų Rūda - UAB "SALDOGA"

Darbo pobūdis

Gamybinio inventoriaus plovimas, valymas ( rūkymo rėmai, grotelės).

Darbas slenkančiu grafiku ( 3 dirba/ 3 laisva ), viena dienine pamaina nuo 08:00 iki 18:00. Grafiką dar galime derinti.
Neturinčius patirties - apmokome!

Reikalavimai

  • Be žalingų įpročių;
  • Pareigingumas;
  • Punktualumas;
  • Galiojantis sveikatos patikrinimo pažymėjimas(medicininė knygelė);
  • Galiojantis higienos įgūdžių pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Konkurencingą darbo užmokestį;
  • Visas darbui būtinas priemones.

Atlyginimas

600–750 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Stambi ir labai gerai Lietuvoje žinoma užsienio kapitalo įmonė, daugiau nei 20 metų sėkmingai dirbanti žuvies perdirbimo industrijoje. Įmonė gamyboje taiko tik aukščiausius Europos sąjungos technologinius standartus, o pagaminta produkcija labai vertinama Lietuvos ir užsienio vartotojų.
Informacija apie UAB "SALDOGA"
718 €
Vid. atlyginimas bruto
271
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Donata Grikštaitė