Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SRS SERVISAS"
More about company »

Gamybinių brėžinių maketuotojas

Kaunas - UAB "SRS SERVISAS"

Darbo pobūdis

Tūrinių šviečiančių ir nešviečiančių iškabų, reklamos skydų, pilonų, reklamos ant transporto priemonių, parodų stendų maketavimas;
  • reklamos gaminių detalizavimas: naudojamų medžiagų, technologinių sprendimų aprašymas;
  • gamybinių brėžinių ruošimas.

Reikalavimai

  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (būtini Corel Draw programos valdymo įgūdžiai).

Privalumai:
  • - ne mažesnė, kaip 2 metų analogiško darbo patirtis;
  • darbo kitomis projektavimo ir dizaino programomis įgūdžiai (Photoshop, AutoCAD, SketchUp);
  • anglų kalbos žinios;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą darbą profesionaliame kolektyve;
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Nuo rezultatų priklausomą atlyginimą;
Socialines garantijas.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

UAB „SRS servisas“ pradėjo savo veiklą 2008 metų pradžioje kaip įmonė, teikianti šias paslaugas:
  • maisto gamybos ir prekybos įrangos eksploatacinė priežiūra;
  • pastatų vidaus ir išorės įrengimas, remontas bei priežiūra
  • reklamos projektavimas ir gamyba.

Papildoma informacija galima telefonu: 8 687 (Artūras Macevičius).
Informacija apie UAB "SRS SERVISAS"
807 €
Vid. atlyginimas bruto
171
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gintautas Karazija