Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LITHUTEC“
More about company »

GAMYBINIŲ ĮRENGINIŲ TECHNIKAS-MECHANIKAS

Iki 1000 Eur
Klaipėda - UAB „LITHUTEC“

Darbo pobūdis

Aptarnaujamų gamybos įrenginių priežiūra;
Mechanikos bei elektronikos gedimų nustatymas ir šalinimas;
Įrenginių remontas ir priežiūra:
Įrenginių profilaktiniai patikrinimai;
Kitos užduotys operatoriaus atsakomybės ribose.

Reikalavimai

Aukštasis, aukštesnysis techninis arba profesinis išsilavinimas (mechanikos, elektronikos gamybos pramonės įrengimų derinimo srityje);
Techninės žinios;
Imlumas;
Atsakingas požiūris į darbą;
Iniciatyvumas;
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Mes jums siūlome

Visas socialinės garantijas;
Atlyginimas bandomuoju laikotarpiu 700 eurų;
Su perspektyva;
Mokymus darbo vietoje;
Darbą stabilioje kompanijoje;
Geras darbo sąlygas;
Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Iki 1000 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Lithutec" dinamiška ir ir auganti gamybinė įmonė, atliekanti elektronikos komponentų ir elektroninės įrangos gamybą, kabelių ir modulių surinkimą. Įmonė veiklą pradėjo 2012-aisias metais nuo 5 darbuotojų ir šiuo metų įmonėje dirba 110 darbuotojų.

Mes plečiame savo veiklą ir kviečiame prisijungti prie vis didėjančios mūsų komandos.

Tel. nr.: 846 ; Adresas ; Pramonės g. 8 , Klaipėda
Informacija apie UAB „LITHUTEC“
757 €
Vid. atlyginimas bruto
126
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 546 €
25% uždirba 546-800 €
25% uždirba 800-896 €
25% uždirba nuo 896 €
Vadovas: Airida Ruginienė