Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Litspringas“

Gamybinių staklių operatorius (-ė)

700-1200 €/mėn. Į rankas
Plungė - UAB „Litspringas“

Darbo pobūdis

UAB „Litspringas“ Siūlo darbą gamybos ceche:
  • Staklių valdymas aptarnavimas bei priežiūra
  • Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas
  • Numatyto gamybos plano laikymasis
  • Darbas su moderniomis apdirbimo staklėmis
  • Darbas gamyboje draugiškame kolektyve
  • Fiziškai aktyvus darbas

Reikalavimai darbuotojui

  • Kruopštumas, atsakingumas, darbštumas
  • Imlumas naujai informacijai
  • Gebėjimas spręsti iškylančias problemas
  • Atsakingas požiūris į darbą
  • Gebėjimas dirbti komandoje
  • Darbo kompiuteriu pagrindai
  • Nusimanymas apie technika

  • Kompetencijas atitinkantį atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų
  • Konkurencingą, laiku mokamą bei motyvuojantį atlygį
  • Slenkantį darbo grafiką (Rytinė ir Vakarinė pamaina)
  • Galimybę augti kartu su įmone
  • Galimybę tobulėti ir kelti savo kvalifikaciją
  • Mokymus patirties neturintiems darbuotojams
  • Visas socialines garantijas
  • Draugišką kolektyvą

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas
Atlyginimas kyla kartu su darbuotojo patirtimi ir kompetencija. Mokama kartą per mėnesį.

UAB "Litspringas" - viena greičiausiai augančių įmonių Plungėje. Įmonė plečiasi Eco pocket ir Pocket spyruoklių blokų čiužinių, vielos tempimo gamyboje.. Plėtrą įtakoja didėjantys klientų poreikiai, nuosekli gamyba, draugiškas kolektyvas ir nenuilstantis darbas. UAB "Litspringas" produkcija keliauja į visas pasaulio šalis. Tai leidžia įmonei siekti ambicingų tikslų, kurti veiklią ir draugišką darbo aplinką darbuotojams, vystyti naujus projektus, pelnyti naujų rinkų pasitikėjimą.
informacija apie UAB „Litspringas“
2892 €
Vid. atlyginimas bruto
(90% didesnis už LT vidurkį)
128
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2198 €
25% uždirba 2198-2663 €
25% uždirba 2663-3004 €
25% uždirba nuo 3004 €