Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ŽŪB "Nematekas"
More about company »

Gamybos analitikas (-ė)

Kaišiadorys, Kaunas, Elektrėnai - ŽŪB "Nematekas"

Darbo pobūdis

  • Gamybos planų ir užduočių sudarymas, vadovaujantis pardavimų planais ir gamybos išteklių galimybėmis (Navision programa);
  • Gamybos planų koregavimas ir atnaujinimas;
  • Gamybinės veiklos vykdymo duomenų analizė, prognozių generavimas;
  • Gamybos rezultatų, rodiklių analizė, pasiūlymų veiklos tobulinimui teikimas;
  • Ataskaitų vadovybei rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (matematika, statistika, ekonomika, verslo vadyba);
  • Panašaus darbo patirtis gamybinėje įmonėje (privalumas);
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Navision - privalumas);
  • Geri analitiniai, planavimo ir bendravimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą vienoje didžiausių Lietuvos mėsos perdirbimo įmonių;
draugišką ir profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
konkurencingą atlyginimą;
asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

ŽŪB “Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.
Informacija apie ŽŪB "Nematekas"
431
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Egidija Vaicekauskienė