Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AQ Wiring Systems UAB
More about company »

Gamybos aptarnavimo darbuotojas

Panevėžys - AQ Wiring Systems UAB

Darbo pobūdis

Darbas gamybos aptarnavimo skyriuje;
Stendų valdymas: nunešimas į reikiamą vietą, pakeitimas.
Krovinių kėlimas rankomis iki 30 kg.
Darbas dvejomis pamainomis (I sav.: 6.00-14.30 ; II sav.: 14.15-22.45)

Reikalavimai

Kruopštumas;
Atidumas;
Imlumas informacijai.

Mes jums siūlome

Karjeros perspektyvas;
Visas privalomas ir papildomas socialines garantijas;
Geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

AQ Wiring Systems UAB yra kabelių pynių bei elektromechaninių sistemų gamintoja.
AQ Wiring Systems UAB Panevėžyje įsikūrė 2001 metais. Per šį laikotarpį tapome vienu didžiausių regiono darbdavių, o komanda išaugo virš 750 darbuotojų, kurie specifines technines žinias įgyja dirbdami įmonėje.

Šiuo metu didžiausi įmonės klientai yra „Volvo“, „Renault“, „Mack Trucks“. Gaminiai eksportuojami į Suomiją, Švediją, Vokietiją, Prancūziją, JAV, Kanadą, Korėją, Kiniją, Naująją Zelandiją, Australiją ir kitas šalis. Įmonės stiprybė yra orientacija į klientus, paprastumas, socialiai atsakingas verslas, sąnaudų efektyvumas, pagarba ir atsakomybė prieš kolegas, klientus, verslo partnerius.

Mes Facebook'e: AQ Wiring Systems UAB
Informacija apie AQ Wiring Systems UAB
762 €
Vid. atlyginimas bruto
760
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Nerijus Olšauskas