MV GROUP

Gamybos baro meistras (-ė)

1200-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Alytus - MV GROUP

Darbo pobūdis

Darbas Alitos gamykloje:
  • Gamybos baro darbo organizavimas, gamybos užduočių paskirstymas darbuotojams ir jų vykdymo kontrolė;
  • Gamybos technologinio proceso organizavimas ir kontrolė;
  • Gamybos aktų pagal receptūras skaičiavimas ir apskaita;
  • Gamybai reikalingų žaliavų, medžiagų ir priemonių užsakymas, priėmimas, paskirstymas ir nurašymas;
  • Gamybos dokumentų pildymas ir administravimas;
  • Gamybos baro įrenginių priežiūrą.

Sėkmei atrankoje reikalingi įgūdžiai:

Reikalavimai:
  • Aukštasis universitetinis ar aukštesnysis išsimokslinimas maisto technologijos, maisto studijų, gamtos mokslų chemijos studijų kryptyje.
  • Žinios maisto gamybos srityje, norminių teisinių aktų, reglamentuojančių veiklą, išmanymas ir mokėjimas juos taikyti praktikoje.
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Organizaciniai sugebėjimai, atsakingumas, kruopštumas, reiklumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti komandoje, siekimas tobulinti profesinę veiklą.
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas).

O mes tau siūlome:

Darbą patikimoje, ilgametėje įmonėje;
Supažindinimą su darbo vieta ir apmokymus dirbti;
Profesionalią komandą;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Visas kokybiškam darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokamas kintamas priedas, priklausantis nuo darbo rezultatų.
Skelbime nurodytas bazinis atlygis yra orientacinis, atlygio dydis priklauso nuo kandidato turimos patirties ir kompetencijų lygio.
MV GROUP

MV GROUP

UAB „MV GROUP Logistics“ (ankstesnis pavadinimas UAB „TROMINA")

KOMPLEKSINĖS 3PL PASLAUGOS VERSLUI.
Savo klientams teikiame sandėliavimo, akcizinio sandėlio, prekių paruošimo, pristatymo, distribucijos ir transportavimo paslaugas. Mūsų veiklos teritorija apima visą Lietuvą.