MV GROUP

Gamybos baro meistras (-ė)

1750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Anykščiai, Ukmergė, Utena - MV GROUP

Darbo pobūdis

  • Darbas maisto pramonės gamybinėje įmonėje;
  • Gamybos baro darbo organizavimas pagal gamybos planą;
  • Gamybos užduočių paskirstymas darbuotojams ir jų vykdymo kontrolė;
  • Gamybos aktų pagal receptūras skaičiavimas, apskaita ir kontrolė;
  • Žaliavų ir pagalbinių medžiagų priėmimas iš kitų bendrovės padalinių bei jų apskaita;
  • Gamybos dokumentų pildymas ir administravimas;
  • Gamybos baro įrenginių priežiūra ir kontrolė;
  • LEAN metodų taikymas gamybos procesų tobulinimui.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis ar aukštesnysis išsimokslinimas maisto technologijos, maisto studijų, gamtos mokslų chemijos studijų kryptyje;
  • Žinios maisto gamybos srityje, norminių teisinių aktų, reglamentuojančių veiklą, išmanymas ir mokėjimas juos taikyti praktikoje;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Organizaciniai sugebėjimai, atsakingumas, kruopštumas, reiklumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti komandoje, siekimas tobulinti profesinę veiklą;
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas).

Mes Jums siūlome:

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas
  • Stabilų darbą vienoje iš ilgiausiai veikiančių Lietuvos gamyklų;
  • Įmonės vidinę kultūrą, kuri paremta komandos, troškimo nugalėti ir kokybės vertybėmis;
  • Palaikantį vadovą ir bendrų tikslų siekiančią komandą;
  • Renginius darbuotojams ir dovanas įvairių švenčių proga;
  • Palaikymą ypatingomis gyvenimo progomis (susituokus, gimus vaikui ir kt.).

Kandidatas, siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus, sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui AB „MV GROUP Production“, buveinės adresas Aukštaičių g.7, Vilnius, tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiame asmens duomenų privatumo politikoje, kurią rasite mūsų interneto svetainėje.

Atlyginimas

1750 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nurodytas bazinis atlygis yra orientacinis, atlygio dydis priklausys nuo kandidato turimos patirties, kompetencijų lygio.
MV GROUP

MV GROUP

„MV GROUP Production“ - viena didžiausių regione alkoholinių gėrimų gamybos įmonių, vienijanti „Anykščių vyno“, „Alitos“, „Stumbro“ ir „Gubernijos“ gamyklas.
„Anykščių vyno“ istorija prasidėjo 1926-aisiais, o šiandien 96-erių metų sukaktį mininti gamykla yra didžiausia vaisių bei uogų vynų gamintoja Baltijos šalyse. Pagarba tradicijoms ir šiuolaikinėmis technologijomis grįsta meistrystė leidžia komandai kurti natūralius ir autentiškus produktus. „Anykščių vynas“ didžiuojasi savo ekspertų komandos žiniomis, išmanymu, ryžtu ir energija kuriant naujus, kokybiškus gėrimus, tapusius Anykščių krašto dalimi.