Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "MAXIMA LT"
More about company »

GAMYBOS CECHO PAMAINOS VIRŠININKAS (-Ė) VILNIUJE

Vilnius - UAB "MAXIMA LT"

Darbo pobūdis

  • produkcijos gamybos organizavimas mėsos ceche;
  • gamybos cecho pamainos darbo organizavimas;
  • gamybos žaliavų ir taros papildymas mėsos ceche;
  • užsakymų bei produkcijos išvežimo į parduotuves kontrolė.

Reikalavimai

  • maisto gamybos procesų, technologijų, reikalavimų ir įrangos išmanymas;
  • darbo patirtis maisto gamybos ceche.

Mes jums siūlome

  • atsakingą ir įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • kompetenciją atitinkantį stabilų darbo užmokestį;
  • privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA.

MAXIMA LT - stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.