Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Vičiūnų“ įmonių grupė

Gamybos darbininkas (-ė) 15:30-20:00 val. (0,5et.)

Nuo 300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Žaliavos atlaidimas, merkimas bei aižymas ir pradinis apdorojimas;
Gautos šaldytos žuvies dėjimas į maišelius ir svėrimas prie linijos;
Dėžučių lankstymas, etikečių klijavimas, ženklinimas;
Žuvies blokų pakavimas;
Kiti pagalbiniai darbai gamyboje;

Darbas +10/+12 laipsnių temperatūros patalpose, kuriose įrengta itin moderni ir aukščiausius higienos reikalavimus atitinkanti darbo vieta.

Darbo laikas: Slenkantis (pastovus), 3 darbo dienos, 3 laisvos dienos, 15.30 val. - 20.00val.

Darbo vieta:
Kauno LEZ teritorija
Industrijos g. 1, Biruliškės, Kauno r.

Tel. numeris pasiteirauti: ;

Reikalavimai

  • Atsakomybės jausmas, darbštumas ir greita orientacija;
  • Noras dirbti ir užsidirbti;
  • Kruopštumas, pareigingumas;
  • Medicininė patikra;

Mes jums siūlome

Moderni ir patogi darbo vieta;
Darbo apranga;
Patogus ir stabilus darbo grafikas;
Užkandžiai pietų pertraukos metu;

Atlyginimas

Nuo 300 €/mėn. į rankas

Pagrindinė UAB „Baltic fish export“ veikla – baltos žuvies perdirbimas, šaldymas ir pakavimas, taip pat jūrų gėrybių pakavimas. „Baltic fish export“ perdirbta, paruošta ir supakuota žuvies produkcija pasiekia mažmeninės prekybos tinklus Lietuvoje, kitose Europos Sąjungos šalyse, Norvegijoje ir net tolimojoje Kuboje. Produkcija yra saugoma centriniuose, moderniai ir talpiai įrengtose „Baltic fish export“ sandėliuose Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ).