Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "NLN"
More about company »

Gamybos darbininkas (-ė)

700–1000 Eur
Kaunas - UAB "NLN"

Darbo pobūdis

Medienos ir metalo apdirbimo įrankių remontas (įrankių remontas, valymas, galandimas, virinimas, priežiūra ir pakavimas).

Reikalavimai

Atsakingas požiūris į darbą;
Imlumas ir noras mokytis;
Kruopštumas ir darbštumas;
Pareigingumas ir sąžiningumas;
Darbo patirtis gamybinėje įmonėje (privalumas);
Aukštesnysis, profesinis techninis išsilavinimas (privalumas).

Mes jums siūlome

Geras darbo ir apmokėjimo sąlygas;
Atsakingą ir teisingą požiūrį į darbuotoją;
Galimybę mokytis ir tobulėti;
Darbo specifikos visiškai apmokome savo įmonėje.

Atlyginimas

700–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "NLN"

UAB "NLN"

UAB "NLN" – įmonė, gamina ir prekiauja medienos, metalo bei maisto apdirbimui skirtais įrankiais ir įrenginiais, atlieka jų remontą. Mūsų, ilgametę darbo patirtį turintys, aukštos kvalifikacijos specialistai, dirba visoje Lietuvos teritorijoje, vyksta į gamybos vietas, konsultuoja, rekomenduoja, padeda įdiegti naujoves. Mūsų klientai yra tiek didelės ir gerai žinomos, tiek mažos, atokiose Lietuvos vietovėse įsikūrusios ar dar tik pradedančios veiklą įmonės. Mūsų produkcija vertinama ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Baltarusijoje bei Lenkijoje. Bendradarbiaujame su pasaulyje pripažintomis kompanijomis
Informacija apie UAB "NLN"
618 €
Vid. atlyginimas bruto
28
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Nerijus Pranckevičius