Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Pifka“

GAMYBOS DARBUOTOJAS (-A)

1200-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Pifka“

Darbo pobūdis

  • Pagalba gamybos darbuotojams (detalių padavimas, nuėmimas, krovimo darbai);
  • Pagalba sandėlio darbuotojams (prekių valymas, pakavimas);
  • Kiti pagalbiniai darbai pagal tiesioginio vadovo nurodymus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Fizinė jėga, darbštumas, pareigingumas, noras dirbti;
  • Patirtis nebūtina (apmokome).

  • Darbas šiuolaikiškose, gerai įrengtose patalpose (pilnai sukomplektuota virtuvė, poilsio erdvė);
  • Nemokama kava ir arbata;
  • Vidiniai mokymai, karjeros galimybės;
  • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

Atlyginimas

1200-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Įmonėje apmokami viršvalandžiai, yra bonusų sistema.
UAB „Pifka“

UAB „Pifka“

UAB PIFKA yra prekybinės įrangos gamybos įmonė, teikianti technologinius sprendimus viešojo maitinimo įmonėms: valgykloms, restoranams, parduotuvėms bei viešbučiams.

Įmonės produkcija eksportuojama į Skandinavijos šalis, Didžiąją Britaniją, Vokietiją, Olandiją ir kitas šalis.

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos ir tobulėti kartu su mumis!

Darbo vieta: J. Borutos g. 23 Kaunas (Rokai)

informacija apie UAB „Pifka“
2309 €
Vid. atlyginimas bruto
(52% didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.