UAB „Pilsena“

Gamybos meistras (-ė)

1752-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Pilsena“

Darbo pobūdis

  • Efektyvus ir saugus gamybos cecho pamainos darbo planavimas bei organizavimas, užduočių vykdymo užtikrinimas;
  • Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas pagal nustatytus reikalavimus ir standartus;
  • Vidaus darbo tvarkos palaikymas, gamybos planų koordinavimas bei vykdymas;
  • Pamainos darbo rezultatų fiksavimas ir registravimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas efektyviai organizuoti pamainos darbą.
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti greitus, racionalius sprendimus, deleguoti užduotis bei užtikrinti jų vykdymą.
  • Lankstumas;
  • Išradingumas;
  • Gebėjimas valdyti didelius informacijos srautus.
  • Vadovaujamojo darbo patirtis gamybinėje įmonėje (privalumas).
  • Geros rusų kalbos žinios (anglų kalba privalumas);

Įmonė siūlo

Mes vertiname savo komandos narius ir jums siūlome:
  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo kupiną darbą;
  • Augti ir tobulėti kartu su įmone, kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi;
  • Įgyvendinti savo turimas idėjas, būti komandos ir bendrai pasiekto tikslo dalimi;
  • Saugos reikalavimus atitinkančias darbo sąlygas ir priemones;
  • Darbą su techniškai pažangia įranga;
  • Laiku mokamą atlyginimą, bei lankščią priedų sistemą, priklausančią nuo pasiektų rezultatų;
  • Socialines garantijas;
  • Skanią kavą ir arbatą per poilsio pertaukėles;
  • Rūpinsimės Jūsų sveikata ir gera savijauta;

Atlyginimas

1752-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB PILSENA yra gamybos paslaugas teikianti įmonė, turinti 2 gamybos padalinius Klaipėdoje, atliekanti metalo ir medžio apdirbimo paslaugas. Mūsų sėkmės paslaptis – techniškai pažangiausių sprendimų naudojimas ir patirtis, kasdien susiduriant su aukščiausius rinkos poreikius atitinkančiais gaminiais. Mes norime būti geriausi tame ką darome, turime didelių ambicijų ir norime būti pasiruošę pasitikti naujus iššūkius.
Vadovų komanda yra jaunatviška, motyvuota kurti, todėl mes nuolat augame, daug dėmesio skiriame produktų vystymui, kuriame savo produktus ir noriai plečiame savo gamybinę veiklą, kviesdami prisijungti energingus ir atsakingus savo srities specialistus, norinčius prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas.
informacija apie UAB „Pilsena“
1889 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
35
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1352 €
25% uždirba 1352-1505 €
25% uždirba 1505-2430 €
25% uždirba nuo 2430 €