Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Advantus"
More about company »

GAMYBOS DARBUOTOJA (-AS) (savaitgaliai laisvi)

Kaunas - UAB "Advantus"

Darbo pobūdis:

Siūlome pastovų darbą modernioje maisto produktų gamybos įmonėje.

Darbo funkcijos:
  • Daržovių rūšiavimas, apdorojimas, valymas, svėrimas;
  • Paruoštų daržovių marinavimas, fasavimas, vakuumavimas;
  • Etikečių klijavimas;
  • Salotų ruošimas, pagal receptus;
  • Pagalbiniai darbai gamyboje;
  • Švaros palaikymas darbo vietoje.

Darbas viena pamaina nuo 06:20-14:50 val. ir nuo 08:00-16:30 val.
5 darbo dienų savaitė (savaitgaliai laisvi)

Darbo vieta: Ateities pl., važiuojant link Palemono.
Važiuoja 45 autobusas ir 55 mikroautobusas.

Kreiptis tel. nr.

Reikalavimai:

  • Atsakingumas;
  • Noras dirbti ir užsidirbti;
  • Greitas darbo tempas;
  • Kruopštumas;
  • Patirtis gamyboje – privalumas
  • Galimybė dirbti vėsiomis darbo sąlygomis.

Mes siūlome:

  • Visas socialines garantijas;
  • Motyvacinius priedus priklausančius nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.