UAB „Balticsofa“

Karkasų surinkėjas Anykščiuose (Kurkleliuose)

990-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Anykščiai - UAB „Balticsofa“

Darbo pobūdis:

Mūsų baldų gamybos padalinyje Kurkleliuose gimsta modernūs ir didelę paklausą rinkoje turintys baldai, kurių didžioji dalis yra eksportuojama į užsienio rinkas.
Kad mūsų klientai galėtų didžiuotis įsigytais UAB "Balticsofa" baldais, labai svarbu, kad jie būtų pagaminti pagal nustatytus reikalavimus. O tam mums reikia TAVĘS - naujojo mūsų komandos nario.

  • Medinių karkasų surinkimas pagal brėžinį
  • Atlikto darbo kokybės užtikrinimas

Jei nesi dirbęs baldų gamybos srityje - tai ne problema. Viskas išmokstama ir sužinoma.

Darbo vieta: Dvaro g. 8, Kurklelių k., Anykščių r. Darbuotojams, gyvenantiems 5 km ir didesniu atstumu nuo darbo vietos, yra mokama kuro kompensacija.

Darbas vyksta dvejomis pamainomis:
  • nuo 6:00 iki 14:30 val.
  • nuo 14:30 iki 23:00 val.

Reikalavimai:

  • Darbštumas ir atsakingumas
  • Geras fizinis pasirengimas
  • Be žalingų įpročių

DĖMĖSIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo/ jos asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi Balticsofa Personalo departamento darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.
Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame

Mes Jums siūlome:

  • Nuo asmeninių darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį (sudarome visas galimybes užsidirbti papildomai už gerus darbo rezultatus)
  • Sąžiningai apmokamus viršvalandžius
  • Konkrečius ir geranoriškus vadovus bei draugišką ir padedantį kolektyvą
  • Visas reikiamas asmenines apsaugos priemones, darbo rūbus bei avalynę
  • Nuolaidas mūsų gaminamiems baldams

JEI SUSIDOMĖJOTE, SKAMBINKITE MUMS TEL: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo/ jos asmeniniai duomenys bus administruojami BDAR numatyta tvarka, saugomi UAB Balticsofa personalo skyriuje ir nebus perduodami 3-iosioms šalims be kandidato sutikimo.
Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

990-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Balticsofa" - danų kapitalo minkštų baldų gamybos įmonė, eksportuojanti baldus į daugiau kaip 15 šalių - Skandinavijos šalis, Vokietiją, Daniją, Jungtinę Karalystę, netgi Jungtinius Arabų Emiratus ir Australiją.
Mūsų įmonėje dirba daugiau nei 500 darbuotojų padaliniuose Vilniuje, Anykščiuose, Kurkleliuose ir Ariogaloje.
informacija apie UAB „Balticsofa“
444
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.