UAB „Balticsofa“

Gamybos darbuotojai Ariogaloje, IŠ RASEINIŲ ORGANIZUOJAMAS DARBUOTOJŲ VEŽIOJIMAS

990-1930 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Raseiniai - UAB „Balticsofa“

Darbo pobūdis:

Ariogaloje įsikūrusi danų kapitalo įmonė siūlo darbą VIENA PAMAINA baldų gamybos linijoje:
  • pakuotojams (-oms)
  • staliams (-ėms)
  • apmušėjams (-oms)

NETURINČIUS PATIRTIES APMOKOME
DARBO POBŪDIS PRIKLAUSO NUO PAREIGŲ

Reikalavimai:

  • Darbštumas
  • Atsakingumas
  • Geras fizinis pasirengimas
  • Be žalingų įpročių

Mes Jums siūlome:

  • Patogų darbo grafiką viena pamaina: Pirmadienis-penktadienis 7:00-15:30 ir LAISVUS SAVAITGALIUS
  • Iš Raseinių organizuojamas darbuotojų vežiojimas (Raseiniai - Ariogala //Ariogala - Raseiniai).
  • Nuo asmeninių darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį (sudarome visas galimybes užsidirbti papildomai už gerus darbo rezultatus)
  • Konkrečius ir geranoriškus vadovus bei draugišką ir padedantį kolektyvą
  • Visas reikiamas asmenines apsaugos priemones, darbo rūbus bei avalynę

DAUGIAU INFORMACIJOS TEL: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo/ jos asmeniniai duomenys bus administruojami BDAR numatyta tvarka, saugomi UAB "Balticsofa" personalo skyriuje ir nebus perduodami 3-iosioms šalims be kandidato sutikimo.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

990-1930 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Po bandomojo 1-3 mėn laikotarpio atlyginimas priklauso nuo asmeninių darbo rezultatų (išdirbio).

UAB "Balticsofa" - danų kapitalo minkštų baldų gamybos įmonė, eksportuojanti baldus į daugiau kaip 15 šalių - Skandinavijos šalis, Vokietiją, Daniją, Jungtinę Karalystę, netgi Jungtinius Arabų Emiratus ir Australiją.
Mūsų įmonėje dirba daugiau nei 500 darbuotojų padaliniuose Ariogaloje, Vilniuje, Anykščiuose ir Kurkleliuose.
informacija apie UAB „Balticsofa“
444
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.