Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Balticsofa“

Gamybos darbuotojai Ariogaloje

736-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Raseiniai - UAB „Balticsofa“

Darbo pobūdis:

Ariogaloje įsikūrusi danų kapitalo įmonė siūlo darbą baldų gamybos linijoje:
  • pakuotojams (-oms);
  • staliams (-ėms);
  • apmušėjams.
DARBO POBŪDIS PRIKLAUSO NUO PAREIGŲ.
NETURINČIUS PATIRTIES APMOKOME.

Reikalavimai:

  • Darbštumas;
  • Atsakingumas;
  • Geras fizinis pasirengimas
  • Be žalingų įpročių.

Mes Jums siūlome:

  • Stabilų ir ilgalaikį darbą įmonėje, kurios nepaveikė Covid-19 ir karantinas. Mums krizės nebaisios!
  • Patogų vienos pamainos darbo grafiką (nuo pirmadienio iki penktadienio 7-15:30 val.);
  • Nuo asmeninių darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį (sudarome visas galimybes užsidirbti papildomai už gerus darbo rezultatus);
  • Konkrečius ir geranoriškus vadovus bei draugišką ir padedantį kolektyvą;
  • Visas reikiamas asmenines apsaugos priemones, darbo rūbus bei avalynę;

DAUGIAU INFORMACIJOS TEL: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo/ jos asmeniniai duomenys bus administruojami BDAR numatyta tvarka, saugomi UAB Balticsofa personalo skyriuje ir nebus perduodami 3-iosioms šalims be kandidato sutikimo.
Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

736-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Po bandomojo 1-3 mėn laikotarpio atlyginimas priklauso nuo asmeninių darbo rezultatų (išdirbio).

UAB "Balticsofa" - danų kapitalo minkštų baldų gamybos įmonė, eksportuojanti baldus į daugiau kaip 15 šalių. Mūsų įmonėje dirba daugiau nei 400 darbuotojų padaliniuose Vilniuje, Anykščiuose ir Ariogaloje.
informacija apie UAB „Balticsofa“
395
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.