GAMYBOS DARBUOTOJAI (Darbas nuo 7.00 iki 19.00)

633-800 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Marijampolė, Kalvarija, Vilkaviškis - ICECO įmonių grupė

Darbo pobūdis

Galbūt Tau patinka darbas maisto pramonėje, o galbūt turi tikslą ir nori užsidirbti?
Taip! Tau nepasigirdo, tai yra įmanoma, nes ICECO už Tavo darbą moka Marijampolėje konkurencingą atlygį.
Susidomėjai, skaityk šį darbo skelbimą toliau:

Darbo pobūdis:
  • Žuvies apdirbimas;
  • Žuvies produktų fasavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Mes esame lankstūs - viskas priklauso nuo Tavęs:
  • Turi patirties - privalumas;
  • Nori išmokti bei įgyti patirties - laukiame Tavęs.

  • Darbo užmokestis nuo 633,- Eur į rankas iki 800,- Eur į rankas ir daugiau;
  • Darbo užmokestis plius motyvaciniai priedai už produktyvų darbą;
  • Esamiems darbuotojams už atvestą komandos draugą, skiriamas priedas 400,- Eur* į rankas (taikoma esamiems darbuotojams, yra papildomų sąlygų);
  • Dieninis darbo grafikas (nuo 7.00 val. ryto iki 19.00 val. vakaro; 2 dienos dirbti, 2 laisvos);
  • O galbūt nori darbo naktimis pagal didesnį įkainį - sakyk ir susitarsime;
  • Marijampolės miesto ribose autobusas į darbą ir iš darbo Tave parveš NEMOKAMAI;
  • Jeigu gyveni už Marijampolės miesto ribų - kurą dalinai kompensuojame;
  • TAU - ICECO darbuotojui - ICECO produkciją įsigyti už itin patrauklią kainą;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą (net ir Tavo atostogų metu).

Laukiame Tavo skambučio
Tel. Nr. 8 616 34035

Atlyginimas

633-800 €/mėn. į rankas
  • Darbo užmokestis plius motyvaciniai priedai už produktyvų darbą.

ICECO įmonių grupė

ICECO įmonių grupė – tai drąsi, veržli ir dinamiška maisto gamybos ir platinimo įmonė. Daugiau nei 500 darbuotojų turinti, tris veiklos dešimtmečius skaičiuojanti įmonių grupė geriausiai žinoma dėl žuvies ir ledų produkcijos pažymėtos prekės ženklais „Zigmas“ ir „AURUM“. Įmonė eksportuoja apie 70% savo produkcijos į Vokietiją, JAV, Belgiją, Jungtinę Karalystę ir kitas pasaulio šalis. Esame socialiai atsakinga įmonių grupė: teikiame paramą labdaros organizacijoms, švietimo įstaigoms, remiame kultūros bei sporto renginius.
See all ads of this company (11)