UAB „Svenheim“

IEŠKOMI GAMYBOS DARBUOTOJAI (-OS) IR KOKYBĖS KONTROLIERIAI (-ĖS) Darbas 2 pamainomis

Nuo 800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Alytus - UAB „Svenheim“

Darbo pobūdis

  • Kokybės kontrolierių: pagamintos produkcijos ar jos detalių kokybės kontrolė, nuvalymas, paruošimas pakavimui. Darbo užmokestis nuo 800 Eur (neatskaičius mokesčių).
  • Gamybos darbuotojų: įvairaus sudėtingumo darbai prie baldų gamybos įrenginių, kiti pagalbiniai darbai. Darbo užmokestis nuo 900 Eur (neatskaičius mokesčių).

VISI DARBUOTOJAI APMOKOMI DARBO VIETOJE!

Darbas 2 pamainomis (6.00-14.30 ir 14.30-23.00)

Reikalavimai darbuotojui

  • Turėtumei panašios darbo patirties gaminamos produkcijos baruose;
  • Atsakingai žiūrėtumei į darbą.

Mes Tau siūlome:

  • Stabilumą ir visas socialines garantijas;
  • Kompetenciją atitinkantį atlygį;
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis priklauso nuo užimamos pareigybės ir būsimo darbuotojo turimos panašios darbo patirties ir kitų konpetencijų susijusių su tiesioginiu darbu.

Esame nuo 2007 m. sėkmingai dirbanti korpusinių baldų gamybos įmonė, veikianti tarptautinėje rinkoje.
Mūsų organizacija orientuojasi į harmoningo verslo plėtros perspektyvą ir vadovaujasi šiomis vertybėmis: pagarba ir dėmesys vartotojams, sąžiningumas, patikimumas ir geranoriškumas versle; kvalifikuotas ir kūrybingas personalas bei pažangūs vadybos metodai; aukšta darbo kokybė ir kultūra; pažangios technologijos; nuoseklus ir nuolatinis procesų tobulinimas.
informacija apie UAB „Svenheim“
2020 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
226
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1510 €
25% uždirba 1510-1793 €
25% uždirba 1793-2047 €
25% uždirba nuo 2047 €