Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Fazer Lietuva“
More about company »

Gamybos darbuotojai (-os)

600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Fazer Lietuva“

Darbo pobūdis

PRISIJUNK IR DRAUGE KURKIME ATEITIES SKONIUS!
Darbas duonos gaminių, bandelių kepimo ceche slenkančiu pamaininiu grafiku (dieninės ir naktinės pamainos).
Gaminių formavimas, tešlų paruošimas, kepimas, pakavimas ir kt.
Darbas su įrengimais, esančiais ceche.

Reikalavimai

Jei esate iniciatyvus, atsakingas, ieškote NUOLATINIO darbo PILNU etatu, slenkančiu grafiku bei siekiate dirbti draugiškame kolektyve – laukiame Jūsų.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas.
Visas socialines garantijas.
Laiku mokamą darbo užmokestį.
Darbą gamyboje pamainomis, slenkančiu grafiku (3 dieninės, 3 poilsio dienos, 3 naktinės, 3 poilsio ir t.t.). Vidutinis darbo užmokestis 600,- EUR į rankas.
Neturinčius patirties, apmokome.

Informuojame, kad Jūsų gyvenimo aprašyme pateikti duomenys bus naudojami tik šios atrankos tikslams pagal galiojančius duomenų apsaugos teisės aktus ir gerąsias duomenų apsaugos praktikas.

Atlyginimas

600 €/mėn. į rankas
Nurodomas vidutinis darbo užmokestis, atskaičius mokesčius.

„Fazer Lietuva“ – viena pirmaujančių kepyklų šalyje, gaminanti ir prekiaujanti „Gardėsio“ prekės ženklu pažymėtais duonos gaminiais. Mes priklausome tarptautinei „Fazer“ kompanijai, siūlančiai duonos, saldumynų ir augalinės kilmės produktus. „Fazer“ veiklą vykdo devyniose šalyse, o savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 40 šalių.

Mūsų įmonėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 260 darbuotojų ir mes tikime, kad kiekvienas iš mūsų turime svarbų vaidmenį – suteikti žmonių gyvenimui daugiau vertės. Maistas, kuriantis vertę, reiškia, kad mes suteikiame šiek tiek daugiau džiaugsmo, gerovės, įkvėpimo, aistros ir meilės viskam, ką darome. Prisijunk prie mūsų komandos ir leiskis į maisto potyrių kelionę kartu!
informacija apie UAB „Fazer Lietuva“
1371 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
278
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 993 €
25% uždirba 993-1166 €
25% uždirba 1166-1478 €
25% uždirba nuo 1478 €