Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Novameta“
More about company »

Gamybos darbuotojas (2 pamainos)

700-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Novameta“

Darbo pobūdis

Detalių surinkimas į gaminį;
Mechaninis suvirintų siūlių apdirbimas ir šlifavimas;
Plokščių klijavimas ir pjovimas.

Reikalavimai

Pareigingumas, darbštumas, motyvacija darbui, fiziniai gebėjimai greitai atlikti darbą.

Mes jums siūlome

Dirbti apmokome.
Lojaliems darbuotojams suteikiamos ilgesnės trukmės apmokamos atostogos (25 - 30 darbo dienų).

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas

„Novameta“ — viena didžiausių profesionalių virtuvių įrangos gamintojų Europoje, sukaupusi didesnę nei 20-ies metų patirtį. Kompanija savo produkciją eksportuoja į 21 pasaulio rinką: Skandinavijos, Prancūzijos, Olandijos, Belgijos, Liuksemburgo, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Izraelio, Saudo Arabijos ir kt.

„Novametos“ gaminius galima rasti Michelin žvaigždutes turinčiuose restoranuose, didelėse korporacijose kaip „Microsoft“, „Google“, „Rolls Royce“, „Spotify“ ar žinomiausiuose pasaulio viešbučiuose.

Mus renkasi tik geriausi – prisijunk ir Tu!
Informacija apie UAB „Novameta“
1875 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
228
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1390 €
25% uždirba 1390-1783 €
25% uždirba 1783-2181 €
25% uždirba nuo 2181 €
Vadovas: Mindaugas Jonuškis