UAB „NB eco“

GAMYBOS DARBUOTOJAS (-A) (be naktinių pamainų)

800 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Lentvaris, Vilnius, Trakai - UAB „NB eco“

DARBO POBŪDIS

Gaminamos produkcijos pakavimas bei ženklinimas;
Produkcijos nukėlimas/sudėjimas rankomis;
Įvairūs pagalbiniai darbai;
Tvarkos ir švaros užtikrinimas darbo vietoje.

Privalumai:
Darbo patirtis gamybos įmonėje.

REIKALAVIMAI

Užduočių atlikimo operatyvumas;
Atsakingas požiūris į darbą;
Gera fizinė sveikata bei ištvermė;
Galimybė dirbti pamainomis (be naktinių).

MES JUMS SIŪLOME

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas Gyvenantiems Vilniuje nemokamą nuvežimą/parvežimą įmonės transportu (paėmimo taškai – Geležinkelio stotis, Eigulių st., Lazdynai st., Vilniaus spaudos rūmai).
Darbą stabilioje kompanijoje;
Puikų kolektyvą ir geras darbo sąlygas;
Stabilų atlyginimą ir socialines garantijas;
Profesinio tobulėjimo galimybes.

Darbo laikas:
Pamaininis slenkantis dieninis darbo grafikas po 12 val.: 4 darbo dienos 07:30-19:30 val., 4 laisvos dienos, 4 darbo dienos 07:30-19:30 val. ir t.t..

Atlyginimas

800 €/mėn. į rankas

NB eco, UAB () – sparčiai auganti tarptautinės grupės narė, gaminanti aukščiausios kokybės popierinius šiaudelius. Gamyboje naudojama naujausia, pasauliniu mastu pripažinta įranga bei technologijos.
NB eco, UAB atsakingai žiūri į plastiko gaminių mažinimą, siūlydama rinkai naujausias aplinkai draugiškas medžiagas. Rinkis alternatyvą jau šiandien, kurkime tvarią ateitį drauge!
informacija apie UAB „NB eco“
2041 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
167
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1603 €
25% uždirba 1603-1959 €
25% uždirba 1959-2328 €
25% uždirba nuo 2328 €